Obowiazki pracodawcy kodeks pracy 2015

W swej możliwości uważają się jedynie dobre i mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z informacją atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w terminie pracy, ochrona pracy oraz funkcjonalność obsługi są tu na wczesnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki spełnieniu doskonałej jakości składników, technicznie ulepszają formę i stały rozwój w zakresie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W naszym ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz jednocześnie skomplikowane również dużo wydajne maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego i maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zastosowaniu agregatów ssących o miary od 3 do 300 kW, z organizmem filtracji o wszystkim poziomie i całymi ludźmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i magazynują spożywa w innych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie czynniki są odpowiednie do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są umieszczane na przyczepach lub samochodach ciężarowych plus są optymalnym narzędziem do budowania pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Urządzenia te brane są przy zasysaniu ogromniejszych kwoty suchego produktu z ważnych odległości. Zostały sporządzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Przejmujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i budynków we wszystkich gałęziach przemysłu. Planujemy i sprawiamy także instalacje dla pyłów wybuchowych.