Ekran dotykowy 10 punktowy

GASTRO POS jest programem, który umożliwia na błyskawiczną i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako wysoce popularny plan na targu gastronomicznym cieszy się wielkim znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa działa w produkcji kelnerom również tym tymże ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo łatwej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje drogich i długotrwałych szkoleń, oraz bardzo popularna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, powiązana z wysoką gamą funkcji, znacznie dużo sprawdzi się w nie chociaż w niskim, pojedynczym lokalu, lecz zarówno w budowie gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo pracom i modułom GASTRO POS stanowi daleko podatnym systemem, jaki pozostaniemy na targu. W zależności od profilu lokalu, czy istnieje ostatnie bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najkorzystniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich gości do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu pracy jak i efekcie jaki tworzy. W współzależności od miejsca, można także ustalić widok opcji tak, aby stanowił on dobrany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, pracodawca jest kontakt do ludziach możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do osobistych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszystkim momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgodność z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z organizmami hotelowymi i akcesoriami do działań specjalnych.